Brydżyści zagrali na turnieju w Kraśniku

Sport
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Po raz kolejny w Kraśniku spotkali się brydżyści z różnych stron Polski, by rywalizować w XXIV Turniej Ziemi Kraśnickiej w  brydżu sportowym. Zwycięstwo w zawodach padło łupem kraśniczanina Roberta Rostka, który grał w parze z zawodnikiem z Puław Sławomirem Piętakiem.

W niedzielę 8 marca w Kraśniku w restauracji „Ludmiła” odbył się XXIV Turniej Ziemi Kraśnickiej w  brydżu sportowym. W turnieju wzięło udział 66 zawodników. Turniej otworzył burmistrz Kraśnika Wojciech Wilk.

Najlepszym w turnieju okazał się kraśniczanin Robert Rostek, który grał w parze z zawodnikiem z Puław Sławomirem Piętakiem.

Na drugim stopniu podium w święto kobiet stanęła najlepsza zawodniczka turnieju Ela Waniurska z Grzegorzem Kułakiem. Podium uzupełnili Jarosław Kaczorowski z Bogdanem Palikotem. 5miejsce w turnieju zajął kraśniczanin Krzysztof Warzocha.

Najlepsza para w całości składająca się z zawodników z Kraśnika zajęła 14 miejsce i byli to Andrzej Pasieczny i Jerzy Misiak. Pozostałe miejsca Kraśniczan: 17 - Wojciech Gąska, 22 - Ryszard Maciąg z Janem Banakiem, 23 - Zdzisław Widomski, 25 - Grzegorz Posyniak z Andrzejem Koziejowskim, 29 - Aleksander Król z Józefem Lendzionem, 31 - Janusz Chmura z Waldemarem Majewskim.

Kilka migawek z niedzielnego turnieju można obejrzeć w naszej galerii.