{datsopic:23728 left} 8 z 9 anonsowanych wcześniej drużyn (dzień przed zawodami wycofała się Wisła Annopol) zmierzyło się wczoraj w Mikołajkowym Turnieju w Piłce Halowej organizowanym od 11 lat przez LKS Stróżę. Tym razem główne trofeum powędrowało do drużyny LKS Stok Zakrzówek, która w finale jedną bramką pokonała gospodarzy - LKS Stróża. Trzecie miejsce na podium zajęła Unia Wilkołaz.

mikoajkowe_mistrzostwa_krasnika__w_pywaniu_2014Już jutro (piątek) na pływalni kraśnickiego MOSiR będzie można spotkać Mikołaja. Przybędzie on na Mikołajkowe Mistrzostwa Kraśnika w Pływniu. Zapraszamy wszystkich do kibicowania (wystarczy zabrać obuwie na zmianę). Początek imprezy o 15.00.

krasniczanie_szymanski_IMAG0927Wyjazdy młodych kraśniczan w roli kibiców na mecze piłkarskiej ekstraklasy to już tradycja. Najczęściej kierunkiem tych wyjazdów jest warszawski stadion Legii. Tym razem, 21 listopada, uczniowie kraśnickich Szkół Podstawowych nr 5 i 3 też wybrali się na mecz legionistów, ale kierunek był nieco inny, a piłkarz któremu szczególnie kibicowali nie biegał w białej koszulce. Pojechali do Bełchatowa na spotkanie Legii z tamtejszym GKS-em, w którym występuje kraśniczanin Damian Szymański.

{datsopic:23360 left}Przegraną i zwycięstwo mają na swoim koncie siatkarze III-ligowego MKSu w dwóch ostatnich meczach u siebie. Nie udał się rewanż z Eską ale trzy punkty w meczu z Nałęczowem na szczęście zostały w Kraśniku.

Stal_-_Resovia_BUB_9145Niska temperatura raczej nie zachęcała dzisiaj do tego, by wybiec na murawę lub zasiąść na trybunach, ale mimo próby podjętej w mijającym tygodniu przez działaczy FKS-u meczu nie udało się przełożyć. W ostatnim w tym roku starciu o punkty kraśnicka Stal uległa jednej z najmocniejszych drużyn grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi - Resovii Rzeszów. Goście zasłużenie wygrali, choć kraśniczanie, szczególnie w II połowie spotkania, stworzyli kilka okazji po których mogli zdobyć bramki.

{datsopic:23317 left} W ten weekend (22-23 listopada) w Kraśniku odbywa się 23. edycja Międzynarodowego Turnieju o Puchar Ziemi Kraśnickiej w zapasach - styl wolny. Uczestniczą w nim nie tylko zawodnicy z wielu polskich klubów, ale także m.in. zapaśnicy ze Słowacji, Niemiec, Rosji, Litwy itd. O medale walczą także reprezentanci LUKS Suples Kraśnik.

Więcej artykułów…