{datsopic:20245 left}Jeszcze tydzień temu po serii 5 przegranych Stal Kraśnik była na ostatnim miejscu III-ligowej tabeli, a część kibiców domagała się dymisji trenera Dariusza Matysiaka. Dzisiaj jeśli ktoś jeszcze ma takie pomysły, to zbyt wielu sojuszników chyba nie znajdzie. Stal odniosła wysokie zwycięstwo nad Hetmanem Żółkiewka i wspieła się na 9. miejsce w tabeli.

{datsopic:20108 left}Bardzo dobry mecz zagrały dzisiaj podopieczne trenera Rafała Tomiły, które w 5. kolejce spotkań lubelskiej III ligi piłki nożnej kobiet podejmowały Stal Poniatowa. MUKS Stella już do przerwy wygrywała 6:0 i niewiele zabrakło, by spotkanie zakończyło się dwucyfrowym zwycięstwem kraśnickiego zespołu.

pilka_nozna2Za nami kolejny weekend piłkarskich rozgrywek. Niestety kolejny nieudany występ zaliczyli piłkarze Stali Kraśnik. Tym razem wysoko przegrali wyjazdowy mecz z Motorem Lublin. W okręgówce Unia wysoko wygrała na wyjeździe w Wierzchowiskach, a Wisła musiała uznać wyższość Stali Poniatowa. W A klasie pozostałą już tylko jedna drużyna z kompletem punktów. Kolejną bardzo wysoką wygraną zanotował trzydnicki Płomień. Nasza kobieca drużyna ? MUKS Stella Kraśnik 1 punkt przywiozła z meczu z Widokiem Lublin.

pilka_noznaW najbliższą niedzielę podopieczni trenera Dariusza Matysiaka w meczu z Hetmanem będą starali się pokazać, że wygrana z Avią nie była przypadkowa i wracają na właściwe tory. Nasi dwaj przedstawiciele w okręgówce również zagrają na własnym terenie. Annopolska Wisła podejmować będzie Stal Poniatowa, a Unia Wilkołaz Perłę Borzechów. Drużyna z Poniatowej, ale żeńska, przyjeżdża też do Kraśnika. W ramach III ligi piłki nożnej kobiet zmierzy się z MUKS Stellą Kraśnik. Meczowy terminarz poniżej.

{datsopic:20041 left}Na hura optymizm jeszcze zdecydowanie za wcześnie, ale w grze Stali coś wyraźnie zaskoczyło. Cały zespół pokazał waleczność, dobrze zagrała dzisiaj przede wszystkim środkowa linia kraśnickiej drużyny, padły bramki i dopisało szczęście. Wszystko to sprawiło, że to świdniczanie wracają do domu bez punktów.

Więcej artykułów…