37-letnia mieszkanka Kraśnika kilkukrotnie przekonała się, że przy transakcjach w Internecie trzeba zachować szczególną ostrożność. Jak ważny w tym wszystkim jest kod CVV i indywidualny numer na naszych kartach bankowych ukazuje ilość prób wyłudzenia tego typu danych.

Do groźnego wypadku doszło w sobotę 27 marca wieczorem w Polichnie Czwartej na drodze krajowej numer 19. Podróżujący alfa romeo dwaj młodzi mężczyźni najpierw spowodowali kolizję z jadącym z naprzeciwka audi, a następnie uciekając dachowali kończąc jazdę w przydrożnym rowie. Z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Dziś około południa doszło do poważnego wypadku na wyjeździe z Kraśnika w kierunku Janowa. Czołowy zderzyły się dwa samochody osobowe a 5 osób trafiło do szpitala.

Długo zapamięta swoją świąteczną wizytę w kraśnickim Szpitalnym Oddziale Ratunkowym 25-latek z gminy Zakrzówek, którego żona przywiozła z bólem głowy. Wizyta skończyła się interwencją policji, zdemolowanymi szpitalnych drzwiach i zatrzymaniem. Mężczyzna usłyszał już osiem zarzutów, a Sąd Rejonowy w Kraśniku do czasu wyjaśnienia sprawy wczoraj zastosował wobec niego dozór Policji.

Starszy mężczyzna włamał się do jednej z piwnic i ukradł m.in. elektronarzędzia. Chciał z nich wyciągnąć fragmenty metali kolorowych by je potem sprzedać. Same narzędzia jednak przedstawiały znacznie wyższą wartość niż metale, głównie miedź, które można by spieniężyć.

Kraśniccy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu biłgorajskiego, którzy m.in. w naszym mieście kradli markowe alkohole i perfumy. Straty wyliczono na ponad siedem tysięcy złotych. Teraz mężczyźni odpowiedzą przed sądem, a jeden z nich w warunkach recydywy.

Do szpitala trafił wczoraj 54-letni kierowca audi. Mężczyzna w Stróży koło Kraśnika na drodze krajowej numer 19 na łuku drogi pojechał prosto, ściął skrzynkę rozdzielczą prądu, betonowy słup latarni, a następnie zatrzymał się w przydrożnym rowie. Kierowca miał ponad pół promila alkoholu w organiźmie.Teraz odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu oraz za spowodowane zniszczenia.

Więcej artykułów…