W poniedziałkowy wieczór 23.11. strażacy z terenu powiatu i policjanci z Komisariatu Policji w Annopolu, w krótkich odstępach czasu musieli interweniować w związku z dwoma pożarami zabudowań w Rzeczycy Ziemiańskiej i Kosinie. Na szczęście nikt nie ucierpiał. W jednym przypadku strażacy przypuszczają, że mogło dojść do podpalenia.

Do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem pieszego doszło w Kraśniku w piątek 6 listopada po południu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fiatem potrąciła przechodzącego przez jezdnię 67-latka. Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Jeden z kraśnickich supermarketów upatrzyli sobie w miniony poniedziałek dwaj mężczyźni z Warszawy. Postanowili "zaopatrzyć" się w nim w mocny alkohol, ale dzięki szybkiemu działaniu obsługi sklepu i reakcji policjantów odzyskano towar a mężczyźni trafili do aresztu.

Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek 9.11. po południu w Zakrzówku Wsi. Citroen Jumper potrącił jadącą w tym samym kierunku 43-letnią rowerzystkę. Mimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej kobiety nie udało się uratować. Do wypadku doszło w terenie niezabudowanym i nieoświetlonym, zaś rowerzystka nie posiadała świateł w rowerze ani elementów odblaskowych.

W czwartek 29.10  na drodze krajowej numer 19 w Kraśniku, policjanci zauważyli BMW, którego kierowca łamiąc przepisy ruchu drogowego wyprzedzał inny pojazd. Na widok radiowozu zaczął on uciekać ulicami Kraśnika. Po pościgu funkcjonariusze zatrzymali auto. Okazało się, że pojazd nie posiada ważnych badań technicznych.

Więcej artykułów…