W rowie zakończyła się jazda na ośnieżonej drodze dla kierującego audi 36-latka. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, zastali nietrzeźwego mężczyznę siedzącego na miejscu pasażera. Jak tłumaczył mundurowym, nie mógł dodzwonić się po pomoc, więc przesiadł się na bok, by raczyć się trunkiem. W poślizg wpadł także kierujący BMW kończąc jazdę na przydrożnym drzewie. Na szczęście w obydwu przypadkach nikt nie odniósł obrażeń.

Tylko i wyłącznie dzięki szybkiej reakcji pracownicy banku i kraśnickich kryminalnych 58-letnia mieszkanka powiatu kraśnickiego nie straciła 10 000 złotych które zamierzała przelać oszustowi podającemu się za amerykańskiego żołnierza. Niestety kobieta w grudniu zdążyła już wysłać taką kwotę amerykańskiemu "lekarzowi" w Sudanie. To nie pierwszy tego typu przypadek – nie dajmy się nabrać.

W Boże Narodzenie kraśniccy policjanci próbowali w Annopolu zatrzymać do kontroli kierowcę volkswagena passata. Mimo pościgu, podczas którego padły strzały, mężczyźnie udało się uciec. Wczoraj został zlokalizowany przez funkcjonariuszy i po raz drugi doszło do próby zatrzymania. Gdy okazało się, że poszukiwany nie ma szans na ucieczkę, prawdopodobnie wyciągnął broń i strzelił sobie w głowę.

W czwartek wieczorem w Mikuszewskim 30-latek na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem skutkiem czego wypadło ono z drogi i uderzyło w słup energetyczny. Kierujący wraz z dwojgiem pasażerów zostali przewiezieni z obrażeniami ciała do szpitala.

Przypadkowego kierowcę na drodze krajowej numer 19 zaniepokoiło wczoraj jadące „wężykiem” audi. Zadzwonił on na numer alarmowy i powiadomił o swoich wątpliwościach. Policjanci kraśnickiej drogówki sprawdzili kierowcę w miejscowości Słodków Kolonia. Okazało się, że 23-letni mieszkaniec powiatu kraśnickiego miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem, ponadto jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa.

O tym, że policja chce kupić nowy nieoznakowany radiowóz dla jednostki w Kraśniku już pisaliśmy. Poprosiła ona o wsparcie w tej sprawie samorządy miasta Kraśnika, powiatu i województwa, które dołożyły się do zakupu. Nowy samochód już jest i niedługo trafi do służby w Kraśniku.

Takiego zatrzymania na pewno nie spodziewał się kierujący mercedesem 59-latek, który nocą jadąc bez włączonych świateł niemal doprowadził do czołowego zderzenia z karetką pogotowia. Sposób jazdy kierowcy wzbudził podejrzenia medyków, którzy zawrócili za mercedesem finalnie doprowadzając do ujęcia kierowcy na jednej ze stacji benzynowych. Po przyjeździe patrolu drogówki okazało się, że mężczyzna miał w organizmie niemal 2 promile.

Saszetkę z zawartością legitymacji oraz 2 tys. złotych znalazł w autobusie miejskiej komunikacji kierowca, który o zdarzeniu powiadomił policjantów. Mundurowi szybko dotarli do właścicielki zguby, którą okazała się starsza pani. Seniorka nie kryła radości z odzyskanej własności i postawy uczciwego znalazcy.

Policjanci zatrzymali 39-latka, który jadąc oplem podczas wyprzedzania zderzył się z audi, które w efekcie tego wylądowało w rowie. Sprawca zdarzenia uciekł porzucając pojazd, jednak później wrócił na miejsce. W chwili zatrzymania, 39-latek miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

Dwóch leżących bezdomnych odnalazł dzień przed wigilią na terenie pustostanu w Kraśniku przypadkowy przechodzień. Ponieważ mężczyznom groziło wyziębienie, zaalarmował służby. Pomimo natychmiastowej reanimacji, życia 62-latka nie udało się uratować. Drugi z mężczyzn, 53-latek, trafił do szpitala.

Niefortunnie zakończyło się niedzielne spotkanie w rodzinnym gronie dla 35-latka z powiatu kraśnickiego. W trakcie niego pokłócił się z dziewczyną, wziął jej auto i staranował nim betonowy płot jednej z posesji. Nie przejmując się losem pojazdu, pozostawił go i wrócił do partnerki, oddając jej kluczyki. Wezwani na miejsce policjanci sprawdzili stan trzeźwości 35-latka. Miał prawie 2 promile.

Więcej artykułów…