Mógł poznać "przyszłość", stracił pieniądze. Dzięki policji na krótko

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

karty_200Wczoraj jedna z mieszkanek Kraśnika zaczepiała na ulicy przechodniów oferując wróżbę z kart. Namawiała także pewnego mężczyznę, któremu w tym czasie ubyło 400 zł. Na szczęście dzięki szybkiej interwencji policji pieniądze odzyskał.

 

W roli głównej wystąpiła 80-letnia kobieta mieszkanka Kraśnika, która zaproponowała mężczyźnie wróżenie z kart. Według ustaleń w trakcie namawiania na wróżby, kobieta skradła w nieustalonych okolicznościach kwotę ponad 400zł. Mężczyzna dopiero po dłuższej chwili zorientował się co się stało z jego pieniędzmi. O zdarzeniu poinformował dyżurnego KPP w Kraśniku. Wraz policjantami operacyjnymi pokrzywdzony pojechał na poszukiwanie nieuczciwej wróżbitki. Na szczęście kobieta jeszcze się nie oddaliła z miejsca gdzie uprawiała swój niecny proceder.

Została zatrzymana i przewieziona do budynku policji. Tu w trakcie przesłuchania przyznała się do kradzieży i zwróciła nieuczciwie pozyskane pieniądze.

Policja ostrzega wszystkich, przed korzystaniem z usług takich ulicznych wróżbitów ich działania są często przykrywką do popełniania przestępstw.