Ogłoszenie

25-latek ukradł pieniądze z barowej kasy. Szybko go złapano

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

kamera_barPolicjanci z kraśnickiej komendy ustalili i zatrzymali złodzieja, który ukradł pieniądze z kasy fiskalnej jednego z barów. Młody mężczyzna był bardzo zuchwały: kradzieży dokonał gdy personel baru tylko na chwilę wyszedł na zaplecze. Sprawcą okazał się 25 letni mieszkaniec Kraśnika. Przyznał się do kradzieży i poddał ustalonej z prokuratorem karze.

 

Kraśniccy policjanci zostali wezwani na miejsce kradzieży pieniędzy. Gotówka zniknęła z kasy fiskalnej jednego z kraśnickich barów. Złodziej wykorzystał moment, gdy pracownicy na chwilę wyszli na zaplecze. Wszedł za ladę i nie zwracając uwagi na wchodzących do baru klientów zabrał pieniądze. W sumie skradł 1300 zł. Powiadomieni o kradzieży policjanci ustalili sprawcę, okazał się nim 25 letni mieszkaniec Kraśnika. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli zapis monitoringu, na którym widać dokładnie moment kradzieży.

Złodziej przyznał się do kradzieży i poddał ustalonej z prokuratorem karze 1 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 lata oraz karze grzywny.

Najnowsze ogłoszenia