Ogłoszenie

Kraśnik: 21-latek zatrzymany z marihuaną w kieszeni

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

marihuana_stadion
foto Policja
Prawie 100 gram marihuany zabezpieczyli wczoraj, 26 sierpnia, policjanci z Kraśnika. Znaleźli je u zatrzymanego na stadionie sportowym 21-latka. Będzie on odpowiadał za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz zniszczenie mienia.

 

Janusz Majewski, oficer prasowy KPP Kraśnik: Interwencja policjantów związana była ze zgłoszeniem, że na stadionie w dzielnicy fabrycznej Kraśnika młody człowiek umieszcza jakieś napisy, a tym samym niszczy elewację znajdującej się tam budki. Na miejscu patrol zastał dwóch mieszkańców powiatu kraśnickiego siedzących na ławce.

Nie przyznawali się do ?malowania ścian?, ale jeden z nich odpowiadał rysopisowi podanemu przez dyżurnego Straży Miejskiej. Policjanci postanowili ich przeszukać, by sprawdzić czy nie mają markerów.

Janusz Majewski: Przy 21-letnim mieszkańcu Kraśnika ujawnili oraz zabezpieczyli pięć markerów różnego koloru, oraz 13 woreczków z marihuaną o łącznej wadze ponad 95 gramów oraz fifkę. Podczas przesłuchania zatrzymany przyznał się do pomalowania elewacji budki.

21-latek został zatrzymany do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Kraśniku.

Najnowsze ogłoszenia