Ogłoszenie

Kolejne zatrzymanie w Kraśniku w związku z narkotykami

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

marihuana_zatrzymani_92014
foto Policja
19 i 23 latek, dwóch mieszkańców Kraśnika, zostało zatrzymanych przez policję w związku z posiadaniem i sprzedażą narkotyków. Z marihuany którą przy okazji ich zatrzymania zabezpieczono można było sporządzić 450 porcji dealerskich.


- W trakcie czynności operacyjnych policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku ustalili dwóch mężczyzn, którzy podejrzani byli o posiadanie narkotyków oraz ich sprzedaż. Do zatrzymania młodych mężczyzn doszło w miniony wtorek. Obaj to mieszkańcy Kraśnika w wieku 19 i 23 lata ? informuje starszy sierżant Sylwia Kozik z kraśnickiej Komendy Powiatowej Policji.

Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania jednego z zatrzymanych policjanci znaleźli 113 gramów marihuany, woreczki foliowe oraz wagę elektroniczną do odmierzania porcji.

- Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Będą odpowiadać z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 19 latek usłyszał zarzut udzielania środka odurzającego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Jego starszy kompan odpowie z kolei za posiadania znacznej ilości marihuany. Grozić im może do 10 lat pozbawienia wolności ? dodaje st. sierż. Kozik.

Najnowsze ogłoszenia