Ogłoszenie

Młoda kobieta kradła portfele w sklepach. Namierzyła ją policja

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

policja_Policjanci z Kraśnika zatrzymali sprawczynię kradzieży portfeli w których były pieniądze i dokumenty. Kobieta kradzieży dokonywała wykorzystując nieuwagę klientów sklepów w Kraśniku. Została ustalona na podstawie zabezpieczonych materiałów video z monitoringów. Kobieta przyznała się do dokonania 10 kradzieży.

 

- Policjanci z Kraśnika od maja tego roku otrzymywali zawiadomienia o kradzieżach portfeli, które dokonywane były w placówkach handlowych na terenie miasta. W skradzionych portfelach znajdowały się poza pieniędzmi dokumenty oraz karty płatnicze poszkodowanych osób ? informuje rzecznik kraśnickiej policji Janusz Majewski -  W sprawie tych kradzieży zabezpieczony został materiał dowodowy w postaci zapisów video z miejsc w których dokonywane było przestępstwa. Szczegółowa analiza materiałów pozwoliła na wytypowanie sprawcy. We wszystkich przypadkach na filmach było widać młodą kobietę ? dodaje rzecznik.

Kobieta została rozpoznana i zatrzymana. Dwudziestoczteroletnia mieszkanka Kraśnika złożyła wyjaśnienia. Postawione zostały jej zarzuty dokonania 10 kradzieży. Przyznała się do zarzucanych jej czynów. Sprawa jest rozwojowa.

Kobieta poddała się dobrowolnie karze wskazanej przez prokuratora - 1,5 roku aresztu w zawieszeniu na cztery lata, grzywnie w wysokości 1000 zł oraz obowiązkowi naprawienia spowodowanych szkód.

Najnowsze ogłoszenia