Ogłoszenie

W Wigilię ukradł 8 butelek wódki i 12 paczek papierosów. Dzięki monitoringowi w rękach policji

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

policja_logoAnnopolscy policjanci zatrzymali sprawcę włamania do sklepu, do którego doszło w wigilijny wieczór w Gościeradowie. Okazał się nim 52-latek, mieszkaniec gminy Gościeradów, wielokrotnie już karany za podobne przestępstwa.

 

- Do włamania doszło w wigilię po godz. 18.30. Sprawca do sklepu w Gościeradowie włamał się wybijając siekierą szybę. Jego łupem padło 8 butelek wódki i 12 paczek papierosów, które zapakował w reklamówkę i wyszedł tą samą drogą. Swoim działaniem spowodował straty w wysokości 900 zł - informuje Janusz Majewski, oficer prasowy KPP Kraśnik.

Zdarzenie to zarejestrował sklepowy monitoring i to jego nagranie ułatwiło annopolskim policjantom wytypowanie włamywacza. W mieszkaniu 52-letniego mieszkańca gminy Gościeradów, wielokrotnie karanego za podobne przestępstwa, odnaleziono skradziony towar, ale nie w całości. Alkohol został już częściowo przez niego spożyty.

- Zatrzymany przyznał się do dokonania włamania. Za przestępstwo dokonane w trybie recydywy został skazany przez sąd na 1 rok bezwzględnego pozbawienia wolności - dodaje Janusz Majewski.

Najnowsze ogłoszenia