Ogłoszenie

Spowodował kolizję i zamknął się w aucie

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

policja_Najpierw po pijaku spowodował kolizję, uciekł z miejsca zdarzenia a potem zamknął się przed policjantami w aucie. Ostatecznie 40-letni mieszkaniec gminy Szastarka wylądował w areszcie. Miał 2,6 promila alkoholu.

 

Do kolizji doszło wczoraj w Stróży na krajowej 19-tce. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że kierujący audi spowodował kolizję z samochodem marki volvo. Według świadków zdarzenia, sprawca uciekł uszkodzonym pojazdem. 

Mundurowi zauważyli opisywane audi  kilkaset metrów dalej. Wewnątrz znajdował się siedzący na miejscu pasażera mężczyzna. Ten w obawie przed policjantami zamknął się w aucie. Ponieważ mężczyzna nie miał zamiaru otworzyć drzwi, policjanci wybili szybę. 40-letni mieszkaniec gm. Szastarka był nietrzeźwy. Wynik badania wskazał w jego organizmie 2,6 promila alkoholu. Jak się dodatkowo okazało, mężczyzna posiada  czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Minioną noc spędził w policyjnym areszcie. Wkrótce odpowie za spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości, ucieczkę z miejsca zdarzenia oraz złamanie zakazu sądowego.

Najnowsze ogłoszenia