Zaginął po wyjeździe do pracy do Holandii. Policja poszukuje Konrada Głębockiego z Kraśnika

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

zaginiony_Konrad_Glebocki
Konrad Głębocki zaginął po wyjeździe do pracy w Holandii. foto policja
W lutym wyjechał do pracy w Holandii. Ostatni raz rodzina miała z nim kontakt 24 lutego. Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku poszukuje Konrada Głębockiego, syna Jurka i Urszuli, urodzonego 24 sierpnia 1990 r., zamieszkałego w Kraśniku ul. Krasińskiego.

 

- Mężczyzna w dniu 21 lutego 2015 roku wyjechał busem do Holandii celem podjęcia tam pracy w firmie holenderskiej. Do Holandii dojechał w dniu 22 lutego 2015 roku i zamieszkał w pobliżu Utrechtu w miejscu zakwaterowania wynajętym przez firmę. Ostatni raz kontaktował się telefonicznie ze swoją rodziną w dniu 24 lutego 2015 roku około godz. 8:00 rano dzwoniąc ze swojego telefonu komórkowego. W firmie holenderskiej także ostatni raz był widziany w dniu 24 luty 2015r. Nie przebywa również w miejscu zakwaterowania. Do chwili obecnej brak jakiegokolwiek kontaktu z zaginionym - informuje Janusz Majewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o powiadomienie najbliższej komendy policji.