Obroki (gm. Wilkołaz): Trzy ofiary wypadku. Prawdopodobnie ksiądz i przyszli małżonkowie

Na sygnale
Narzędzia
Czcionka

wypadek_obroki_lublin112-1Do tragicznego wypadku, czołowego zderzenia dwóch samochodów, doszło dzisiaj około godziny 18:00 na trasie Kraśnik - Lublin w miejscowości Obroki (gmina Wilkołaz). Są trzy ofiary: mężczyzna, prawdopodobnie ksiądz, oraz młodzi kobieta i mężczyzna z drugiego auta, prawdopodobnie przyszli małżonkowie.

 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący od strony Lublina 35-letni kierowca Volvo nagle zjechał na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z Audi - informuje Janusz Majewski, oficer prasowy kraśnickiej Komendy Powiatowej Policji.

Na miejscu zdarzenia zginął mężczyzna prowadzący Volvo, prawdopodobnie ksiądz. Na miejscu wypadku zginęła też kobieta (24 lata) - pasażerka Audi. Niestety w trakcie przewożenia śmigłowcem do szpitala zmarł również kierowca Audi (24 lata). Kobieta (25 lat), pasażerka Volvo, przewieziona została do szpitala w Kraśniku.wypadek_obroki_lublin112-2

Osoby które jechały drugim z samochodów to prawdopodobnie narzeczeni. Wokół auta porozrzucane były zaproszenia ślubne.

- Mimo zderzenia kierowca Volvo miał duże szanse na przeżycie, bo przedział pasażerski samochodu nie został bardzo mocno zniszczony. Zadziałała też poduszka powietrzna. Niestety mężczyzna nie miał prawidłowo założonego pasa. Pas był zapięty za jego plecami - dodaje Janusz Majewski.

Jak wspomnieliśmy na wstępie wypadek miał miejsce około godziny 18:00. Utrudnienia w ruchu wkrótce powinny się skończyć.

 

Więcej zdjęć z miejsca w którym doszło do tragicznego wypadku i akcji ratowniczej można odnaleźć na portalu www.lublin112.pl