Kraśnik. Dwie kobiety pobiły trzecią, bo ta źle oceniła urodę innej

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

policja_logo23-letnia mieszkanka Kraśnika przekonała się o tym, że ocenianie urody innej kobiety może mieć bolesne skutki. Pobiły ją 2 inne kobiety po tym jak stwierdziła, że poprzednia dziewczyna chłopaka przebywającego w ich obecności była ładniejsza.

 

Dyżurny kraśnickiej Komendy Powiatowej Policji o pobiciu został powiadomiony w niedzielę tuż po północy. Doszło do niego w dzielnicy fabrycznej Kraśnika. Na miejsce zdarzenia skierowany został patrol interwencyjny.

- Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że została pobita przez 2 inne kobiety, po tym jak stwierdziła, że poprzednia dziewczyna chłopaka przebywającego w ich obecności była ładniejsza. Dwie napastniczki miały rzucić się wspólnie na nią, bijąc ją, szarpiąc za włosy, uderzając po twarzy i dusząc. Po pobiciu obie kobiety oddaliły się z miejsca zdarzenia przed przybyciem patrolu - relacjonuje Janusz Majewski, rzecznik prasowy KPP Kraśnik.

Na szczęście poszkodowana nie odniosła poważniejszych obrażeń. Policjanci sprawdzili okolice miejsca, gdzie doszło do pobicia i odnaleźli napastniczki. Były nietrzeźwe. Zostały przewiezione na komisariat celem złożenia wyjaśnień. Sprawa trafi do sądu. Napastniczkom grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.