Uwaga będą utrudnienia na DK 19. Remont przejazdu kolejowego i objazd od Stróży do Polichny

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

przejazd_polichna_kolej_PKP
PKP PLK w trybie awaryjnym musi wyremontować tory w obrębie przejazdu kolejowego w Polichnie. foto GDDKiA
Dzisiaj w godzinach wieczornych na nieco ponad 24 godziny zamknięty zostanie dla ruchu spory odcinek drogi krajowej nr 19 na terenie powiatu kraśnickiego. Chodzi o trasę między Stróżą a Polichną. Związane jest to z pilnym remontem przejazdu kolejowego przecinającego tę drogę w Polichnie.

PKP Polskie Linie Kolejowe w trybie awaryjnym będą wykonywać naprawę linii kolejowej nr 68 Lublin ? Przeworsk w obrębie przejazdu kolejowego w Polichnie na przecięciu z DK19. Usunięcie awarii musi zostać wykonane pomiędzy godz. 21:00 w niedzielę 19 lipca, a północą następnego dnia.

- W tym czasie przejazd będzie zamknięty dla większości pojazdów, a kierowcy będą korzystać z objazdu poprowadzonego drogami powiatowymi przez Słodków Trzeci, Szastarkę i Polichnę. PKP PLK zostały zobowiązane do zapewnienia możliwości przejazdu przez remontowany odcinek służbom ratowniczym oraz pojazdom nienormatywnym VII kategorii, które uzyskały zezwolenie na przejazd w tym terminie - informują przedstawiciele lubelskiej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Jak będzie wyglądał objazd można zobaczyć na załączonej mapce.

 

polichna_objazd

 

 

info za GDDKiA Lublin