Ogłoszenie

Kraśnik. Policjanci złapali złodziei papierosów

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

_papierosy
foto sxc.hu
Trzech młodych kraśniczan w wieku 17-19 lat zostało zatrzymanych przez policję. Mają na swoim koncie włamania do kiosków, z których ukradli papierosy. Za kradzież z włamaniem grozi im nawet do 10 lat więzienia. Do włamania do dwóch kiosków handlowych i kradzieży z nich papierosów doszło w ubiegłym tygodniu. Policji szybko udało się jednak namierzyć sprawców.

W pierwszym przypadku pomógł monitoring. Właśnie dzięki nim jeden z policjantów rozpoznał włamywacza. Podejrzenie potwierdziło się po przeszukaniu w jego miejscu zamieszkania, gdzie odnaleziono skradzione papierosy. Zatrzymany podczas przesłuchania stwierdził, że kradzieży wyrobów tytoniowych dokonał na własny użytek.

W ręce policjantów wpadli także dwaj sprawcy włamania do kiosku, do którego doszło w miniony piątek. Tym razem jednak kradzionych papierosów, nie udało się odzyskać, bo sprawcy już je sprzedali.

Wszyscy trzej przyznali się do winy i odpowiedzą za kradzież z włamaniem. Jednemu z nich dodatkowo postawiono zarzut posiadania narkotyków. W chwili zatrzymania miał przy sobie porcję haszyszu.

 

Informacja za www.kwp.lublin.pl

Najnowsze ogłoszenia