Ogłoszenie

Dwóch mężczyzn z powiatu kraśnickiego złapanych z narkotykami w powiecie niżańskim

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W sobotę 30 stycznia wieczorem podczas kontroli drogowej policjanci z KPP w Nisku odnaleźli 5 woreczków z białą substancją. Narkotester potwierdził, że są to narkotyki. Kierowca i pasażer kontrolowanego samochodu, obaj to mieszkańcy powiatu kraśnickiego, zostali zatrzymani.

Do zatrzymania doszło w sobotę 30 stycznia wieczorem. Policjanci, którzy pełnili służbę w miejscowości Zarzecze (powiat niżański), po godz. 20.00 w pobliżu baru zauważyli Opla pośpiesznie odjeżdżającego w stronę Janowa Lubelskiego.

- Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli drogowej w miejscowości Zdziary. Kontrolowane osoby wyraźnie były zdenerwowane, co wzbudziło podejrzenia policjantów. W kieszeni kurtki pasażera funkcjonariusze znaleźli woreczek strunowy z białą, sproszkowaną substancją. Kolejne 4 woreczki znaleźli pod wycieraczką prawego fotela - informują policjanci z Niska. 

Jak się okazało po przebadaniu narkotestem, w woreczkach były zakazane substancje. Dwaj mężczyźni, 23 i 27-latek, mieszkańcy powiatu kraśnickiego, zostali zatrzymani do przesłuchania.

 

Informacja dzięki nizanskie.info

Najnowsze ogłoszenia