Ogłoszenie

Suchodoły (gm. Gościeradów). Podczas kontroli drogowej wyrzucił z samochodu narkotyki

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W środę (24 lutego) około godz. 23:30 policjanci z Komisariatu w Annopolu zatrzymali się w miejscowości Suchodoły (gm. Gościeradów), by skontrolować stojącego na poboczu Forda. W trakcie legitymowania znajdujących się w nim osób zauważyli, że jeden z mężczyzn wyrzucił coś pod samochód i usiłuje oddalić się z miejsca kontroli. Okazało się, że 19-latek chciał się pozbyć narkotyków.

- Policjanci odnaleźli pod autem woreczki z suszem roślinnym oraz innymi substancjami (biały proszek i tabletki). Badanie testerem narkotykowym zabezpieczonego suszu wykazało, iż jest to marihuana o wadze ponad 18 gramów. Substancje w pozostałych woreczkach zostaną przekazane do dalszej analizy. Zachodzi podejrzenie, że są to dopalacze - wyjaśnia st. asp. Janusz Majewski, rzecznik prasowy KPP Kraśnik.

Zatrzymany mężczyzna przyznał się do posiadania środków odurzających. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do dalszych czynności, ale na drugi dzień rano ze względu na objawy zatrucia został przewieziony karetką pogotowia na oddział toksykologii.

 

 

- Możliwe, że zatruł się jedną z posiadanych substancji - dodaje st. asp. Majewski. 

Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do lat 3 pozbawienia wolności.

Najnowsze ogłoszenia