Ogłoszenie

Seniorzy nadal na celowniku oszustów. Tym razem ofiarą 84-latka

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Niestety oszuści obierający sobie za cel starsze osoby znowu dali o sobie znać. W miniony piątek (20 maja) do drzwi 84- letniej kraśniczanki zapukał nieznany jej mężczyzna w średnim wieku i zażądał wydania pieniędzy lub mieszkania, które kobieta zajmuje.

Do zdarzenia doszło w piątek w godzinach popołudniowych. Do mieszkającej samotnie 84-letniej kobiety przyszedł nieznajomy mężczyzna.

- W trakcie rozmowy mężczyzna ten zażądał, aby kobieta wydała mu pieniądze. Ponieważ staruszka oświadczyła, iż nie przechowuje w domu pieniędzy, mężczyzna domagał się przekazania mu mieszkania. Na koniec wizyty kobieta podpisała dokumenty, których treści nie zna i mężczyzna opuścił mieszkanie kobiety - relacjonuje przebieg zdarzenia aspirant Marta Winiarczyk-Bigos z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Czynności w tej sprawie prowadzą policjanci Zespołu Dochodzeniowo – Śledczego Wydziału Kryminalnego KPP w Kraśniku. Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o ostrożność i rozwagę w kontaktach z obcymi. 

- Pamiętajmy, że nie każdy, kto puka do drzwi naszego mieszkania ma uczciwe zamiary - zwraca uwagę Marta Winiarczyk-Bigos.

Najnowsze ogłoszenia