Ogłoszenie

Motocyklowy poniedziałek na drodze. Dwa zdarzenia jedno po drugim

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Do dwóch zdarzeń z udziałem motocyklistów doszło w poniedziałek 1.08 na naszym terenie. Na szczęście obrażenia osób uczestniczących w wypadkach nie były groźne. Dwie osoby- kierowca i pasażerka skutera- trafiły do szpitala, kierowca motocykla w drugim zdarzeniu odniósł tylko niegroźne potłuczenia.

Oba zdarzenia miały miejsce na drodze krajowej nr 19 w pobliżu miejscowości Słodków Drugi.

Do pierwszego zdarzenia doszło tuż po godz. 15.00, gdzie kierujący skuterem 38-letni mężczyzna nie zachował ostrożności przy wykonywaniu manewru skrętu w lewo i został uderzony przez audi któremu zajechał drogę. Kierowca i pasażerka skutera zostali przewiezieni do szpitala ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na drodze, po zdarzeniu w trakcie oględzin policyjnych prowadzony był ruch wahadłowy. Kierujący motocyklem nie czekając na przepuszczenie ruchu z kierunku z którego nadjeżdżał, rozpoczął omijanie stojących pojazdów po prawej stronie. W pewnej chwili pasażerka jednego samochodów nie upewniając się czy nic nie nadjeżdża z tyłu, otworzyła drzwi i kierowca jednośladu z impetem w nie uderzył. W tym zdarzeniu wszystko skończyło się tylko na uszkodzeniach pojazdów i potłuczeniach kierowcy motocykla.

Najnowsze ogłoszenia