Ogłoszenie

Szukają sprawców kradzieży. Policja publikuje zdjęcia

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kraśniccy policjanci poszukują sprawców kradzieży, do której doszło w jednym z miejscowych sklepów. Łupem sprawców padły koperty z utargiem, które znajdowały się w kasie. Kamery monitoringu zarejestrowały cztery osoby, które mogą mieć związek z tym przestępstwem. Osoby, które rozpoznają sprawców proszoną są o kontakt z dyżurnym KPP w Kraśniku tel. 818262280 lub 997.

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów  na ul. Kochanowskiego w Kraśniku. Z ustaleń mundurowych wynika, że do sklepu weszła kobieta i towarzyszący jej  mężczyzna. Kiedy ta para zagadywała ekspedientki, w tym samym czasie do lokalu weszła kolejna para.

Jedna z tych kobiet  wykorzystując chwilowe zamieszanie w sklepie i brak obsługi przy ladzie, podeszła do kasy i szuflady wyciągnęła koperty z utargiem. Po chwili cała czwórka opuściła placówkę handlową. Policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać sprawców kradzieży.

Sprawcy to najprawdopodobniej cztery osoby działające wspólnie i w porozumieniu. Jedna z kobiet  miała z wyglądu około 40 lat,  wysoka blondynka o włosach spiętych w kok, ubrana była w luźną bluzkę koloru szaro-niebieskiego. Jej towarzysz to niski, łysy, grubszy mężczyzna ubrany w dopasowaną szaro-niebieską koszulkę i krótkie spodenki.

Kolejna para to ok. 40 letni wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna o ciemnych, krótkich włosach . Ubrany był w ciemną koszulkę. Towarzyszyła mu  ok. 40 letnia kobieta -  niska, grubsza  o blond włosach sięgających do ramion. Ubrana była  w bluzkę z krótkim rękawem koloru miętowego z czarnymi napisami na przodzie i ciemnych spodniach.

Osoby, które rozpoznają sprawców proszoną są o kontakt z Komendą Powiatową Policji   w Kraśniku tel.: 81 826 22 80 lub 997.

Na załączonych zdjęciach wykonanych z zabezpieczonego monitoringu osoby które są podejrzewane o kradzież wyróżniono kolorem.

Najnowsze ogłoszenia