Ogłoszenie

Kraśniczanka "wydmuchała" ponad 3 promile. Jechała z Lublina do Kraśnika

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Do 2 lat pozbawienia wolności i utrata uprawnień do kierowania pojazdami nawet na 10 lat grożą 31-letniej kraśniczance. Podczas kontroli drogowej "wydmuchała" ponad 3 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali prowadzony przez nią samochód po zgłoszeniu, że za jego kierownicą może siedzieć osoba nietrzeźwa.

Dzisiaj tuż po godzinie 10:00 dyżurny kraśnickiej policji został poinformowany, że kierowca samochodu marki Honda Civic jadący od Lublina drogą krajową nr 19 w kierunku Kraśnika może być nietrzeźwy.

- W Pułankowicach policjanci kraśnickiej drogówki zatrzymali opisywany pojazd. Za jego kierownicą siedziała 31-letnia mieszkanka Kraśnika. Kobieta poddana została badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik pokazał 3,2 promila - informuje st. aspirant Marta Winiarczyk-Bigos z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku .

Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy, ale na tym kara raczej się nie skończy. Kraśniczanka za swój czyn odpowie przed sądem.

 

- Nietrzeźwi kierujący stanowią zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników ruchu drogowego. Dziękujemy obywatelom, którzy reagują na tego typu zdarzenia. Dzięki takim zgłoszeniom, być może ratujemy komuś to co najcenniejsze - życie. Pamiętajmy, że nawet anonimowa informacja przekazana policjantom przyczynia się do zatrzymania sprawców przestępstw czy wykroczeń. Dzięki takim postawom możemy zapobiec wielu tragediom na drodze - podkreśla przedstawicielka kraśnickiej Policji.

Najnowsze ogłoszenia