Groził maczetą, trafił do aresztu

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Policjanci zatrzymali 28-latka, który z maczetą wszedł do lokalu i zaczął nią grozić obsłudze. Po powiadomieniu policji, nietrzeźwy mężczyzna opuścił lokal i zaczął się oddalać. Został obezwładniony i zatrzymany na ulicy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za groźby i spowodowanie zagrożenia niebezpiecznym narzędziem może mu grozić kara do 2 lat więzienia.

W niedzielę 23.10 w Kraśniku ok. godz. 15.30 policjanci z patrolu prewencyjnego zostali skierowani do jednego z lokali gastronomicznych, gdzie według zawiadomienia znajdował się mężczyzna grożący obsłudze maczetą. W lokalu znajdowali się m.in. klienci z dziećmi.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zostali poinformowani, że mężczyzna po wezwaniu policji natychmiast opuścił lokal. Patrol udał się na poszukiwanie sprawcy.

 

Nietrzeźwy, 28-letni mieszkaniec Kraśnika został zauważony na ulicy, nie reagował na polecenia funkcjonariuszy, usiłował oddalić się jednak został obezwładniony i zatrzymany. Policjanci odebrali zatrzymanemu maczetę, którą groził osobom przebywającym w lokalu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za groźby i spowodowanie zagrożenia niebezpiecznym narzędziem może mu grozić kara do 2 lat więzienia.