Ogłoszenie

To Ty zdecydujesz jak będą wyglądały Twoje Święta - młody mieszkaniec Wilkołaza jednym z twórców policyjnego filmiku prewencyjnego. Wideo

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjazdów, podróży oraz odwiedzin bliskich osób, a więc zwiększonego ruchu na drogach. Z tego też względu to niestety również czas większej liczby wypadków. Policja jak co roku apeluje o zachowanie w okresie świątecznym szczególnej ostrożności. Robi to między innymi za pośrednictwem filmiku prewencyjnego "To Ty zdecydujesz jak będą wyglądały Twoje Święta". Głos zabrali w nim między innymi aktorzy młodego pokolenia Urszula Dębska, Dawid Czupryński i Michał Malinowski. Jedną z osób która wzięła udział w jego produkcji jest młody mieszkaniec Wilkołaza Wojciech Kozioł.

Wojtek jest absolwentem kraśnickiego Zespołu Szkół nr 2 im. Mikołaja Reja. Obecnie studiuje fotografię w Warszawskiej Szkole Filmowej Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindy. Współpracuje z naszą redakcją. Mogliście zobaczyć na naszym portalu jego fotoreportaże z różnych wydarzeń. Podczas produkcji filmiku "To Ty zdecydujesz jak będą wyglądały Twoje Święta", był jedną z dwóch osób, które odpowiadały za zdjęcia.

Efekt jego pracy i pozostałych członków ekipy filmowej możecie zobaczyć poniżej.

 

Najnowsze ogłoszenia