Ogłoszenie

Gmina Annopol. Ojciec pobił się z synami. Przy okazji demolowali sklep

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

 Na terenie jednej z miejscowości w gm. Annopol doszło do bójki pomiędzy ojcem a dwoma synami. Mężczyźni byli nietrzeźwi, w trakcie bójki demolowali lokal sklepu wywracając sprzęt i rzucając różnymi przedmiotami. Zatrzymał ich policjant z Kraśnika.

Właścicielka sklepu zgłosiła zakłócenie porządku. Interwencję wobec nietrzeźwych awanturników podjął policjant z Kraśnika.

- Po rozpoczęciu interwencji agresja bijących się między sobą mężczyzn przeniosła się na policjanta. Mężczyźni kolejno usiłowali uderzyć i znieważali policjanta. Funkcjonariusz wobec atakujących go użył gazu łzawiącego, a jednego obezwładnił zakładając kajdanki - informuje asp.sztab. Janusz Majewski, rzecznik prasowy KPP Kraśnik.

Po chwili na miejsce przybył patrol z Annopola, któremu zostali przekazani już obezwładnieni mężczyźni. Ojciec i dwóch synów trafiło do aresztu w kraśnickiej komendzie.

- Sąd Rejonowy w Kraśniku na wniosek prokuratora zastosował areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy dla wszystkich trzech zatrzymanych - dodaje asp.sztab. Majewski.

Zatrzymani odpowiadać będą m.in. za znieważenie i naruszenie nietykalności funkcjonariusza. Za taki czyn grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

Najnowsze ogłoszenia