Ogłoszenie

Trzech na jednego. Sprawcy pobicia trafili do policyjnego aresztu

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W krótkim czasie po dokonaniu pobicia, trzech sprawców trafiło do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania byli agresywni. Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala.

W piątek po godzinie 17.00 w gminie Urzędów, przy jednym ze sklepów, trzech młodych mężczyzn z nieustalonych przyczyn napadło i dokonało pobicia 32-letniego mieszkańca Kraśnika. Mężczyzna był wielokrotnie uderzony i kopany, sprawcy usiłowali odebrać mu telefon. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Sprawcy oddalili się odjeżdżając z miejsca samochodem.

Patrol policji rozpoczął poszukiwania napastników. W niedługim czasie policjanci zauważyli opisywany przez świadków samochód stojący na jednym z parkingów w Urzędowie. Wewnątrz siedziało trzech młodych mężczyzn, rysopisem odpowiadających uczestnikom pobicia. Mundurowi zatrzymali mężczyzn. Młodzi ludzie byli agresywni i wulgarni. Byli nietrzeźwi, dwóch z zatrzymanych miało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, trzeźwy był jedynie kierowca samochodu. Zatrzymani to mieszkańcy gminy Urzędów w wieku 20, 24 i 27 lat. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.

Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze ogłoszenia