Ogłoszenie

Zatrzymani za posiadanie i „dilerkę” narkotyków

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ponad 1400 porcji marihuany zabezpieczyli kraśniccy policjanci. Zatrzymanych zostało 6 osób w tym dwóch „dilerów”, którzy odpowiedzą za rozprowadzanie narkotyków. W trakcie przeszukania kryminalni ujawnili również, młynek do rozdrabniania narkotyków, wagę elektroniczną, kilka telefonów komórkowych oraz atrapę broni palnej.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali do kontroli drogowej we wtorek wieczorem samochód osobowy, którym podróżowało czworo młodych ludzi. W samochodzie czuć było silną woń marihuany. Przeszukanie samochodu i osób przyniosło efekt w postaci ujawnienia prawie 40 porcji marihuany. Cała czwórka w wieku od 20 do 23 lat trafiła do policyjnego aresztu.

Policjanci ustalili miejsce skąd pochodziły narkotyki i kontynuując czynności w środę dokonali przeszukania jednej z posesji w powiecie janowskim. W trakcie przeszukania dwaj mężczyźni w wieku 30 i 31-lat znajdujący się w mieszkaniu byli mocno zdenerwowani. Jeden z nich usiłował przez okno wyrzucić woreczek z marihuaną. W mieszkaniu policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 1400 porcji suszu marihuany, jedną tabletkę ekstazy, wagę elektroniczną, młynek do rozdrabniania suszu, torebki foliowe do porcjowania narkotyków oraz telefony komórkowe z zarejestrowanymi kartami. W trakcie czynności kryminalni znaleźli również atrapę broni palnej. Funkcjonariusze zabezpieczyli pieniądze w kwocie ponad 3 tys. zł. oraz w walucie obcej. Mężczyźni również trafili do policyjnego aresztu.

W sumie zatrzymanych zostało 6 osób. Wszyscy będą odpowiadali za posiadanie narkotyków. Mężczyźni z powiatu janowskiego w wieku 30 i 31-lat, zatrzymani w trakcie przeszukania mieszkania odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz ich udzielanie. Grozi im za to nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze ogłoszenia