Ogłoszenie

Kraśnik, ul. Urzędowska. 76 latek potrącony przez dostawczego busa

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Policjanci ustalają przebieg i przyczynę wypadku do którego doszło dzisiaj (28 lipca) wczesnym rankiem. 76 letni mieszkaniec Kraśnika został potrącony przez dostawczego busa. Mężczyzna przechodził przez ulicę poza przejściem dla pieszych.

Do wypadku doszło na ul. Urzędowskiej. Ze zgłoszenia jakie dotarło do dyżurnego KPP Kraśnik wynikało, że mężczyzna przechodzący przez jezdnię potrącony został przez busa.

- Na miejsce natychmiast zostały skierowane patrole celem zabezpieczenia miejsca i wykonania oględzin zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 76 letni mieszkaniec Kraśnika został potrącony kilkadziesiąt metrów od wyznaczonego przejścia dla pieszych. Według wyjaśnień złożonych przez kierującego dostawczym busem, poszkodowany mężczyzna szedł chodnikiem i w pewnym momencie skręcił na jezdnię i zaczął przebiegać nie dając szans na wyhamowanie pojazdu – informuje asp. sztab. Janusz Majewski, rzecznik prasowy KPP Kraśnik.

Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia i wykonali oględziny. Kierowca busa był trzeźwy. Poszkodowany 76- latek trafił do szpitala z obrażeniami głowy.

Najnowsze ogłoszenia