Ogłoszenie

"Życie mówi PAS" - młodzi kraśniczanie promują zasady bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Wideo

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już kilka razy prezentowaliśmy przygotowane przez nich filmiki, których celem było przestrzeganie przed różnymi zagrożeniami i promowanie bezpiecznych zachowań. Teraz Maciej Piątek i Kamil Sobieszczański prowadzący stronę Kraśnickie Ratownictwo wzięli się za problem bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem.

Rezultatem ich pracy jest spot filmowy "Życie mówi PAS".

- Jako pomysłodawcy i twórcy filmiku mamy nadzieję, że trafi on do szerokiego grona podróżujących po drogach i uświadomi wszystkim oglądającym, że z pozoru błahe decyzje mogą kosztować ludzkie życie – wyjaśnia Kamil Sobieszczański.

Naszych młodych filmowców przy realizacji ich pomysłu po raz kolejny wsparło wiele osób.

- Każda nasza produkcja to efekt współpracy z licznymi osobami i instytucjami. Serdecznie dziękujemy aktorom, makijażystce (po raz pierwszy w naszych filmach Daria, dobra robota!), Piotrkowi Jeleniowi z ekipy Jeleniejaja za świetny głos i bezinteresowną pomoc, Sławkowi Lipowemu z Eleven Sky Film (po raz kolejny nagrywał razem z nami ), Zarządowi Dróg Powiatowych w Kraśniku za udostępnienie drogi oraz firmie pana Zbigniewa Toporowskiego Złom-Wtór za wrak samochodu – mówi Kamil Sobieszczański.

W kampanię zaangażowały się także Komenda Powiatowa PSP w Kraśniku, Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Lublinie i Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku.

Efekty tej współpracy możecie zobaczyć poniżej.

 


Zobacz też:

Jestem strażakiem - nowy obraz filmowców z Kraśnickiego Ratownictwa. Wideo
Nie pozwól aby czad uśpił ciebie i twoją rodzinę, obudź czujność. Wideo
Zastęp - kolejny film Maćka i Kamila z portalu Kraśnickie Ratownictwo już gotowy. Wideo


Mamy dla was jeszcze także filmik pokazujący jak spot powstawał.

 

Najnowsze ogłoszenia