Ogłoszenie

Olbięcin. Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką na „74”

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dzisiaj (21 września) po godzinie 17:00 na drodze krajowej nr 74 w Olbięcinie doszło do wypadku. Samochód osobowy zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Poszkodowane zostały dwie osoby. Jako pierwsi ze służb ratunkowych na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy ochotnicy z OSP KSRG Olbięcina.

- Zdarzenie miało miejsce na 197 kilometrze drogi krajowej nr. 74 w odległości około 50 metrów od naszej remizy. Samochód osobowy zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. W skutek zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby dorosłe. Ze względu na szybki dojazd do wypadku nasi strażacy działali przez dłuższy czas sami, a ich działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy osobom poszkodowanym i przygotowaniu ich do transportu medycznego. Tutaj warto dodać, że dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji ratunkowej do czasu przyjazdu pierwszej karetki obie osoby poszkodowane były już opatrzone i przygotowane do transportu – informują olbięccy strażacy.

Oprócz zastępu OSP KSRG Olbięcin w akcji ratunkowej udział wzięły także zastęp z JRG PSP Kraśnik, 2 zespoły Pogotowia Ratunkowego oraz 2 radiowozy policji.

 

Okoliczności zdarzenia wyjaśnią policjanci. 

 

Info i foto za OSP KSRG Olbicin

Najnowsze ogłoszenia