Ogłoszenie

Młodzieżowe drużyny pożarnicze z gminy Trzydnik Duży najlepsze w powiecie

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tydzień po zmaganiach dorosłych strażaków ochotników w Gościeradowie, w minioną niedzielę (1 października) na stadionie sportowym w Stróży odbyły się Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w systemie CTiF. Zarówno wśród zespołów chłopięcych jak i dziewczęcych najlepsi okazali się reprezentanci gminy Trzydnik Duży.

Zgłoszone zespoły, a było ich 11, rywalizowały w dwuboju na który składały się ćwiczenie bojowe i sztafeta pożarnicza 400 metrów z przeszkodami.

Wśród drużyn dziewczęcych najlepszy okazał się zespół Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Agatówki. Na drugim miejscu uplasowała się MDP Gościeradów, a trzecia była MDP Urzędów. Czwarte miejsca zajęła natomiast MDP z Rzeczycy Księżej.

 

 

Jeżeli chodzi o chłopców, to w tym przypadku triumfowała MDP z Trzydnika Dużego. Drugie miejsce zajął zespół reprezentujący OSP Olbięcin, a na trzecim miejscu uplasowała się MDP Wilkołaz. Kolejne miejsca zajęły: MDP Gościeradów, MDP Podlesie, MDP Stróża i MDP Rzeczyca Księża.

Nagrody dla młodzieżowych drużyn pożarniczych ufundował Starosta Kraśnicki Andrzej Maj.

Niedzielne zawody były także okazją do wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto udostępnione przez Sławomira Kloca

Najnowsze ogłoszenia