Annopol: Poważny wypadek na budowie

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Policjanci z Annopola ustalają przyczyny wypadku do którego doszło w trakcie budowy domu mieszkalnego w jednej z miejscowości w gminie Annopol. 72-letni mężczyzna w nieustalonych okolicznościach spadł z rusztowania i odniósł bardzo poważne obrażenia. Śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Lublinie.

W poniedziałek policjanci z Annopola zostali skierowani na miejsce wypadku, do którego doszło podczas budowy domu mieszkalnego w jednej z miejscowości w gminie Annopol.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że pracujący przy budowie 72-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Gościeradów, schodząc z rusztowania stracił równowagę i spadł z wysokości około 2 metrów na betonową posadzkę - relacjonuje asp. sztab. Janusz Majewski z kraśnickiej policji - Mężczyzna w trakcie upadku doznał bardzo poważnych obrażeń ciała i został przetransportowany śmigłowcem LPR w stanie ciężkim do szpitala w Lublinie - dodaje policyjny rzecznik.

Na miejscu zostały wykonane oględziny policyjne i zebrane zeznania świadków wypadku. Sprawą zajmie się również Inspekcja Pracy.