Ogłoszenie

5 osób w szpitalu. Kierowca wjechał na skrzyżowanie nie zwalniając i nie zatrzymując się

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Do szpitala, na szczęście z niegroźnymi obrażeniami, trafiło 5 osób. To, oprócz dwóch rozbitych samochodów i uszkodzonej latarni, efekt jazdy pod wpływem alkoholu. Nietrzeźwy kierowca, nie zwalniając i nie zatrzymując się, wjechał na skrzyżowanie z drogą główną i doprowadził do zderzenia z dostawczym busem.

Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy o godz. 3:15 w Kraśniku na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Urzędowskiej.

- Ze wstępnych policyjnych ustaleń i zabezpieczonych na miejscu śladów wynika, że jadący ulicą Urzędowską samochód osobowy wjechał na skrzyżowanie z ul. Lubelską łamiąc wszelkie zasady ostrożności. Doszło do zderzenia z jadącym drogą główną dostawczym busem. Osobowy renault po zderzeniu przejechał jeszcze kilkanaście metrów uderzył w drzewo i słup oświetleniowy. Auto zostało poważnie uszkodzone – informuje asp.sztab. Janusz Majewski.

 

 

Wewnątrz samochodu znajdowało się 5 młodych osób. Wracali z dyskoteki.

- Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala na badania. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Badanie trzeźwości kierującego samochodem osobowym,18-letniego mieszkańca powiatu janowskiego, wykazało w organizmie 0,45 promila alkoholu – mówi rzecznik kraśnickiej Policji.

Prawo jazdy sprawcy kolizji już zostało zatrzymane. Kierowca będzie jeszcze odpowiadał za spowodowanie zdarzenia drogowego i jazdę pod wpływem alkoholu.

 

Najnowsze ogłoszenia