Ogłoszenie

Spowodował zdarzenia drogowe, w jego aucie policjanci znaleźli haszysz

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Policjanci z Kraśnika w trakcie obsługi zdarzenia drogowego w rozbitej hondzie odnaleźli narkotyki. Kierowca samochodu pomimo, iż nie odniósł obrażeń, dziwnie się zachowywał. Badanie alkometrem wykazało, że 25-latek był trzeźwy. Zachowanie kierującego wskazywało na użycie środków narkotycznych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Będzie odpowiadał za posiadanie narkotyków, a jeżeli wyniki badań toksykologicznych krwi wykażą narkotyki - także za kierowanie pod ich wpływem.

W czwartek 19 kwietnia ok. godziny 18.00 policjanci ruchu drogowego z kraśnickiej komendy zostali skierowani na miejsce zdarzenia na drodze krajowej nr 19 w Stróży. Kierujący osobową hondą stracił panowanie nad samochodem i zjechał do przydrożnego rowu. Na miejsce zdarzenia przybyły służby ratownicze.

25-letni kierowca, mieszkaniec powiatu łukowskiego został zabrany do szpitala. Badania lekarskie kierowcy wykazały, że nie odniósł obrażeń. Zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenia policjantów, że jest pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka.

Badanie alkometrem wykazało, że jest trzeźwy. Od kierującego pojazdem pobrana została krew do badań toksykologicznych. Badanie to wykaże czy kierowca w trakcie zdarzenia był pod wpływem narkotyków.

W trakcie przeszukania samochodu policjanci znaleźli kulkę brązowej substancji, którą tester narkotykowy wskazał jako haszysz.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Będzie odpowiadał za posiadanie narkotyków, a jeżeli wyniki badań toksykologicznych krwi wykażą narkotyki - także za kierowanie pod ich wpływem i spowodowanie zagrożenia drogowego.

Najnowsze ogłoszenia