Ogłoszenie

Nietrzeźwy mężczyzna z kastetem na dłoni kontra wejście do klatki schodowej

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

30-letni mieszkaniec gminy Trzydnik Duży trafił do aresztu. Był nietrzeźwy. Policjanci zatrzymali go chwilę po tym, jak spowodował uszkodzenia elewacji i elementów wejścia do klatki bloku mieszkalnego.

Do aktu wandalizmu doszło wczoraj w nocy. Nietrzeźwy mężczyzna kopiąc i uderzając pięściami spowodował uszkodzenie elewacji, rozbił szybę w drzwiach wejściowych do klatki, uszkodził domofon i skrzynkę na ulotki reklamowe. O zdarzeniu dyżurnego kraśnickiej policji poinformowali świadkowie, którzy po przybyciu patrolu na miejsce szczegółowo opisali sprawcę czynu.

- Policjanci natychmiast udali się na poszukiwania wandala. W niewielkiej odległości od miejsca zdarzenia zauważyli opisanego przez świadków mężczyznę. Pomimo wezwania przez policjantów mężczyzna nie stosował się do wydawanych poleceń i chciał się oddalić. Był agresywny, a na ręce miał założony kastet. Policjanci użyli siły fizycznej i obezwładnili zatrzymanego – informuje asp.sztab. Janusz Majewski.  

Sprawcą wandalizmu okazał się 30 letni mieszkaniec gminy Trzydnik Duży. Pijany mężczyzna nie potrafił wyjaśnić motywu swojego postępowania. Trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu wysoka kara grzywny. Będzie też musiał pokryć straty poniesione przez zarządcę bloku.

 

Najnowsze ogłoszenia