Starszy mężczyzna zaginął w Kosinie

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Od wczoraj m.in. policjanci i strażacy poszukują 91-leniego mieszkańca Kosina, który przed południem wyszedł z domu i do niego nie powrócił. Sprawdzono najbliższy teren.

91-latek wyszedł z domu ok godz. 11.00 we wtorek. Pomimo swojego wieku i pewnych problemów ze zdrowiem oraz tego, że przy chodzeniu wspierał się kulami, do tej pory poruszał się samodzielnie robiąc chociażby drobne zakupy w sklepie.

Niestety tego dnia mężczyzna nie wrócił do domu i rodzina zawiadomiła policję. Funkcjonariusze wspierani m.in. przez straż pożarną rozpoczęli poszukiwania w najbliższej okolicy, które trwały do godzin rannych.

 

 

Dziś rano poszukiwania wznowiono. Prowadzących je na ziemi wspierał helikopter. W godzinach popołudniowych przeszukiwany miał być teren lasu na wschód od drogi Kosin - Annopol na której podobno ktoś widział mężczyznę. Informacji tych nie udało się jednak policjantom potwierdzić.

 Jeśli dzisiejsza akcja nie przyniesie efektu, jutro lokalnych funkcjonariuszy wesprą policjanci z Lublina i Warszawy a teren poszukiwań zostanie rozszerzony. Wspomagał ich znów będzie helikopter.

Aktualizacja 2 sierpnia

Mężczyzna został odnaleziony. Więcej informacji tutaj.