Ogłoszenie

Wybieramy najlepszego dzielnicowego 2018 roku w powiecie kraśnickim

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tak jak każdy z nas ma swojego lekarza pierwszego kontaktu, tak bardzo często w kwestiach bezpieczeństwa policjantem pierwszego kontaktu, który dobrze zna zagrożenia na terenie którym się opiekuje, u którego porad i pomocy szukają mieszkańcy, funkcjonariuszem zajmującym się dokuczliwymi dla nich wykroczeniami jest dzielnicowy. Wraz z kraśnicką Komendą Powiatową Policji zapraszamy do oddania głosu i wskazania który z dzielnicowych w naszym powiecie zasłużył waszym zdaniem na miano najlepszego.

Konkurs na najlepszego dzielnicowego powiatu kraśnickiego składa się z 3 etapów: wewnętrznego testu wiedzy policyjnej, oceny pracy przez przełożonych oraz publicznej sondy internetowej.

Wybieramy spośród 14 dzielnicowych. Głos można oddać na st.asp. Tomasza Surtela, asp. szt. Adama Wielebę, asp. szab. Krzysztofa Blata, st. sierż. Piotra Dudka, asp. Huberta Herzoga, sierż. sztab. Katarzynę Glinkę, mł.asp. Waldemara Zadurę, asp. Krzysztofa Tyneckiego, sierż. sztab. Tomasza Króla, mł. asp. Gabrielę Moskal, mł. asp. Wojciecha Widza asp. sztab. Sławomira Okulusa, sierż. sztab. Marcina Mazura lub mł. asp. Mariusza Burego.

Wspomniana sonda dostępna jest na głównej stronie naszego portalu w bocznej zakładce po prawej stronie. Zachęcamy do oddania głosu.

Na razie w internetowej sondzie prowadzi st. sierż. Piotr Dudek, ale to dopiero początek głosowania.

Rozstrzygniecie konkursu w listopadzie.

Najnowsze ogłoszenia