Ogłoszenie

Pijana mieszkanka gm. Zakrzówek za kierownicą. Wiozła 3 pasażerów, w tym dziecko

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Wiele mówi się o możliwych skutkach prowadzenia pojazdów będąc pod wpływem alkoholu, przestępstwa takie zagrożone są wysokimi karami, ale pijanych kierowców na naszych drogach wciąż nie brakuje. Tym razem okazała się nim 43-letnia mieszkanka gm. Zakrzówek.

Wczoraj (20 października) ok. godz. 17:00 na ul. Janowskiej w Kraśniku policjanci zatrzymali do kontroli pojazd, którego sposób poruszania się wzbudził ich wątpliwości.

- Za kierownicą samochodu siedziała 43-letnia mieszkanka gm. Zakrzówek. Kobieta przewoziła troje pasażerów, w tym 4-letnie dziecko. Badanie trzeźwości kierującej wykazało, że w organizmie ma prawie 3 promile alkoholu. Dorośli pasażerowie samochodu również byli nietrzeźwi – informuje asp.sztab. Janusz Majewski, rzecznik prasowy KPP Kraśnik.

Kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy. Ją jak ja również pasażerów do domu zobowiązał się odwieźć sąsiad przybyły na miejsce zatrzymania. Zapewnił również, że zaopiekuję się dzieckiem do czasu wytrzeźwienia matki.

Kobiecie za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

Najnowsze ogłoszenia