Ogłoszenie

Poszukiwany 8 listami gończymi mieszkaniec gminy Wilkołaz zatrzymany

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Szybko z aresztu raczej nie wyjdzie. Policjanci kryminalni z Kraśnika ustalili miejsce ukrywania się mężczyzny poszukiwanego 8 listami gończymi za oszustwa i wspólnie z kryminalnymi z Lublina zatrzymali go w jednym z podlubelskich hoteli.

Mężczyzna na swoim koncie ma ponad 150 zarzutów popełnienia oszustwa przy handlu na jednym z portali internetowych.

- Do zatrzymania 23-letniego mieszkańca gm. Wilkołaz doszło wczoraj. Miejsce w którym może ukrywać się poszukiwany ustalili kryminalni z Kraśnika. Okazało się, że przebywa w jednym z podlubelskich hoteli. Wspólnie z policjantami wydziału kryminalnego KMP w Lublinie zatrzymali mężczyznę w jednym z pokoi. W czasie akcji poszukiwany zamknął się w pokoju i nie chciał otworzyć drzwi, dlatego funkcjonariusze musieli siłą wejść do środka. Prosto z hotelu 23-latek trafił do kraśnickiej komendy – informuje asp.sztab. Janusz Majewski, rzecznik prasowy KPP Kraśnik.

Zatrzymany mężczyzna ma na swoim koncie ponad 150 zarzutów popełnienia oszustwa przy handlu na jednym z portali internetowych. Oszust oferował do sprzedaży fikcyjny sprzęt elektroniczny, telefony komórkowe, kosy spalinowe i inny sprzęt faktycznie go nie posiadając. Pobierał od klientów należność, a nie wysyłał zakupionych przez pokrzywdzonych przedmiotów.

- Przestępca działał od początku 2017 roku, oszukując ludzi w całym kraju. W sumie sądy prowadzące sprawy oszusta orzekły wobec niego ponad 100 miesięcy aresztu – dodaje asp. sztab. Majewski.

Dzisiaj 23-latek został przekonwojowany do aresztu celem odbycia kar pozbawienia wolności orzeczonych przez sądy prowadzące sprawy.

Najnowsze ogłoszenia