Ogłoszenie

Policyjna niedziela z radarem. Trzy zabrane prawa jazdy. WIDEO

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Trzy zatrzymane prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej w terenie zabudowanym prędkości o ponad 50 km/h to efekt niedzielnych kontroli radarowych kraśnickiej policji.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Kraśnika codziennie prowadzą kontrole drogowe z użyciem urządzeń do pomiaru prędkości pojazdów. W niedzielę 3.02 w takcie takich kontroli policjanci ujawnili trzech kierujących, którzy w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje maksymalna prędkość 50 km/h jechali o ponad 50 kilometrów szybciej.

Niechlubnym rekordzistą okazał się kierujący motocyklem 27-latek, który poza terenem zabudowanym swoim jednośladem jechał z prędkością 211 km/h. Mężczyzna został ukarany 500 złotowym mandatem - relacjonuje Janusz Majewski, rzecznik kraśnickiej komendy.

 

W Gościeradowie kierujący audi 22-latek jechał z prędkością 112 km/h a kolejny kontrolowany - kierowca peugeota - w tym samym miejscu miał na liczniku 106km/h. W Wilkołazie policjanci zatrzymali po kontroli prędkości kierującego osobowym KIA, który jechał w miejscu z ograniczeniem do 50 km/h o 83 kilometry za szybko.

We wszystkich przypadkach kierowcy stracili uprawnienia i przez najbliższe 3 miesiące nie usiądą za kierownicą swoich samochodów.

Najnowsze ogłoszenia