Ogłoszenie

Rowerzysta pod kołami samochodu

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W wtorek miał miejsce groźnie wyglądający wypadek z udział rowerzysty. Mężczyzna z nieustalonych dotychczas przyczyn przewrócił się na jezdni przed nadjeżdżającym pojazdem, którego kierowca nie zdążył wyhamować. Ranny rowerzysta przetransportowany został śmigłowcem do szpitala w Lublinie.

We wtorek 2 lipca przed południem w okolicach skrzyżowania z ul. Chłodną doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty. Mężczyzna, 53-letni mieszkaniec Kraśnika, kierując rowerem nagle, z dotychczas nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwny pas drogi i przewrócił się tuż przed nadjeżdżającym busem. Według samochodu na hamowanie było już za późno i rowerzysta znalazł się pod kołami samochodu.

Natychmiast zostały powiadomione służby ratownicze, miejsce zdarzenia zabezpieczyli policjanci. Ranny mężczyzna ze względu na poważne obrażenia został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Lublinie. Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady oraz ustalili świadków. Dokładna przyczyna zdarzenia zostanie ustalona, gdy stan zdrowia rannego rowerzysty pozwoli na złożenie wyjaśnień.

Najnowsze ogłoszenia