Ogłoszenie

Wieczorny wypadek na Wyżnicy. Zniszczone ogrodzenia i dachowanie

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dwa rozbite samochody i uszkodzone odgrodzenia posesji to efekt zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj (środa 7.08) na Wyżnicy. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

Ok. godz. 19.00 w Wyżnicy doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zdarzenia zostały skierowane służby ratownicze, do szpitala na badania trafił jeden z kierowców.

 

 

 

Ze wstępnych ustaleń policjantów zabezpieczających i obsługujących zdarzenie wynika, że kierująca renault kobieta podczas skrętu w lewo przekroczyła oś jezdni, nie ustępując pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwka seatowi.

W wyniku kolizji, 20-letni kierowca seata stracił panowanie nad samochodem, zjechał na lewy pas, do przydrożnego rowu, uderzył w dwa kolejne ogrodzenia posesji i dachował. Kompletnie zniszczone auto zatrzymało się ponad 100 metrów od miejsca kolizji.

 

 

 

Kierowca rozbitego samochodu został przewieziony do szpitala na badania na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń. Droga w miejscu zdarzenia do zakończenia czynności policyjnych była zablokowana.

 

 

 

Zdjęcia poniżej otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. Dziękujemy

Najnowsze ogłoszenia