Ruszyła kolejna edycja konkursu „NAJLEPSZY DZIELNICOWY ROKU”

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tradycyjne już prowadzony jest konkurs na "Najlepszego Dzielnicowego" Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku. Plebiscyt ten służy wyróżnieniu policjanta, który w szczególny sposób działa na rzecz osób potrzebujących oraz osobiście angażuje się w powierzone mu zadania i skutecznie je wykonuje.

Każdy może docenić swojego dzielnicowego za zaangażowanie i profesjonalizm w codziennej służbie, oddając na niego głos w sondzie internetowej prowadzonej na naszej stronie. Konkurs na najlepszego dzielnicowego powiatu kraśnickiego składa się z 3 etapów: wewnętrznego testu wiedzy policyjnej, oceny pracy przez przełożonych oraz publicznej sondy internetowej.

Zachęcamy do udziału w internetowej sondzie, która jest prowadzona na głównej stronie naszego serwisu krasnik24.pl w zakładce bocznej "Ankieta. Najlepszy dzielnicowy roku".

Rozstrzygniecie konkursu nastąpi już w listopadzie.

Dzielnicowy, jako policjant pierwszego kontaktu jest "łącznikiem" pomiędzy społecznością lokalną a Policją. To on poprzez swoją pracę ma reagować na głosy mieszkańców o niepokojących i nurtujących ich problemach. Kontaktuje się z ofiarami przestępstw, a także z tymi, którzy mogą się nimi stać. Uprzedza o zagrożeniach, tłumaczy, jak zachować się w razie napadu, włamania, kradzieży, jak zabezpieczyć sklep czy hurtownię, doradza, gdzie zwrócić się po fachową pomoc w tym zakresie. Często zajmuje się prostymi, aczkolwiek niejednokrotnie dokuczliwymi dla mieszkańców wykroczeniami. Jest policjantem, który ma również wspierać ofiary przemocy domowej.

 

Wykaz dzielnicowych KPP Kraśnik

Zespół KPP Kraśnik

asp. sztab. Tomasz Surtel

mł. asp. Gabriela Moskal

asp. sztab. Krzysztof Blat

sierż. sztab.  Piotr Dudek

asp. Hubert Herzog

Zespół KP Kraśnik

mł. asp. Katarzyna Glinka

asp. Waldemar Zadura

 asp. Krzysztof Tynecki

mł. asp. Tomasz Król

asp. sztab. Adam Wieleba

mł. asp. Wojciech Widz

Zespół KP Annopol

asp. sztab. Sławomir Okulus

mł. asp. Marcin Mazur 

mł. asp. Mariusz Bury