Ogłoszenie

Z promilami wylądował w rowie

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Policjanci zatrzymali kierującego toyotą, który w stanie nietrzeźwości wjechał do rowu. Tuż przed przyjazdem policji, kierującego od dalszej jazdy powstrzymał inny kierowca, który zabrał mu kluczyki i nie pozwolił odjechać. Okazało się, mężczyzna ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

W niedzielę 25 sierpnia, patrol wydziału ruchu drogowego kraśnickiej komendy pełniący służbę na drodze nr 19 został powiadomiony przez jednego z kierowców, że do przydrożnego rowu zjechał samochód osobowy.

- Policjanci ruszyli na miejsce zdarzenia, aby sprawdzić co się stało. W przydrożnym rowie stała toyota, a za kierownicą pojazdu siedział mężczyzna. W pobliżu znajdował się także inny kierowca, który chwilę wcześniej zatrzymał się by udzielić kierowcy toyoty ewentualnej pomocy. Kiedy zauważył, że ten jest pijany, zabrał mu kluczyki - informuje rzecznik kraśnickiej komendy asp. sztab. Janusz Majewski.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierującego toyotą. Okazało się mężczyzna ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu. 74-letni mieszkaniec gminy Kraśnik stracił już prawo jazdy i będzie odpowiadał za swój nieodpowiedzialny czyn przed sądem. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze ogłoszenia