Miejska OSP w Kraśniku zaprasza do swoich szeregów

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

- Znam dobrze zaangażowanie druhów – strażaków Miejskiej OSP, którzy na każde zawołanie są równocześnie z Państwową Strażą Pożarną. Nie widzę skutecznego bezpieczeństwa pożarowego mieszkańców naszego powiatu bez was. Traktuję kraśnicką MOSP jako nieformalne JRG nr 2 – komplementował kraśnickich ochotników podczas pikniku „Witaj szkoło! Wracamy bezpiecznie” mł. bryg. Tomasz Michalczyk, komendant PSP w Kraśniku. Teraz można stać się jednym z nich. MOSP ruszyła z naborem nowych druhów.

- Lubisz pomagać innym? Interesujesz się pożarnictwem? Chcesz spróbować swoich sił w szeregach ochotniczej straży pożarnej? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i wstąp w nasze szeregi. O wszystkich szczegółach chętnie opowiemy w wiadomości bądź osobiście podczas spotkania – zachęcają przedstawiciele kraśnickiej Miejskiej Ochotniczej Straży Pożarnej.

Zaproszenie dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Chętni powinni zgłaszać się do strażnicy jednostki mieszczącej się przy ul. Jagiellońskiej 187. Spotkania w każdą środę o godz. 17:00.

Odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące służby w MOSP można uzyskać pod nr. telefonu 723 – 923 – 482 lub za pośrednictwem facebookowej strony www.facebook.com/mospkrasnik.