Ogłoszenie

Złodziej i rozbójnik zatrzymany. Przy próbie kradzieży kopnął w brzuch sprzedawczynię

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Policjanci kryminalni z Kraśnika zatrzymali 22-latka, który w miniony wtorek podczas próby kradzieży kosmetyków z jednego ze sklepów uderzył w brzuch pracownicę. Jak się okazało, zatrzymany mężczyzna ma na koncie więcej na sumieniu i właśnie teraz powinien odsiadywać wyrok.

Do kradzieży rozbójniczej doszło w miniony wtorek. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym ze sklepów nieznany mężczyzna próbował ukraść warte blisko 40 zł kosmetyki. Kiedy pracownica sklepu próbowała powstrzymać sprawcę, ten kopnął ją w brzuch i uciekł.

W czwartek 10 października kryminalni zatrzymali 22-latka, który dokonał tego przestępstwa. Okazało się, że zatrzymany nie tylko to przestępstwo ma na swoim koncie. Na sumieniu ma wiele podobnych kradzieży, za które ma już orzeczone wyroki sądowe. Zgodnie z ostatnim wyrokiem, 22-latek ma zasądzoną karę 1 roku pozbawienia wolności. Nie stawił się jednak do zakładu karnego, dlatego poszukiwany był do odbycia kary. Dodatkowo w wyniku przeszukania miejsca zamieszkania policjanci znaleźli u niego narkotyki.

Sad Rejonowy w Kraśniku zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do lat 10 pozbawienia wolności.

foto ilustracyjne

Najnowsze ogłoszenia