Ogłoszenie

Śmiertelne potracenie młodego mężczyzny

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Wczoraj w godzinach wieczornych w miejscowości Trzydnik Mały, idącego prawidłowo poboczem drogi 25-letniego mężczyznę potrącił kierujący samochodem BMW. 21-letni kierowca trafił do policyjnego aresztu, będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

We wtorek 3 grudnia w Trzydniku Małym, tuż po godz. 19 doszło do tragicznego wypadku drogowego. Idącego prawidłowo, poboczem drogi 25 letniego mężczyznę potrącił kierujący samochodem BMW 21-latek. Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala w kraśniku. Niestety pomimo natychmiast udzielonej pomocy zmarł.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas jezdni i tam doszło do uderzenia w pieszego. Miejsce w którym doszło do potrącenia znajduje się  w terenie zabudowanym i dobrze oświetlonym. Biegły z zakresu ruchu drogowego na podstawie śladów i uszkodzeń samochodu wstępnie określił prędkość pojazdu na nie mniejszą niż 80 km/h - poinformował rzecznik kraśnickiej policji asp szt. Janusz Majewski.

Młody kierowca BMW był trzeźwy. Trafił do policyjnego aresztu, będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

Najnowsze ogłoszenia