W Wiśle znaleziono zwłoki wędkarza. Prawdopodobnie wpadł do wody i utonął

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Policjanci odnaleźli w Wiśle ciało mężczyzny, który zaginął po tym jak wybrał się na ryby. Prawdopodobnie mężczyzna podczas wędkowania wpadł do wody i utonął. Ustalane są szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

O zaginięciu mężczyzny, który wybrał się na ryby nad Wisłę powiadomił Komendę w Kraśniku brat zaginionego. Ze zgłoszenia wynikało, że wędkarz wyszedł z domu dwa dni wcześniej i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Nad Wisłą w okolicy miejscowości Opoczka Mała, gm. Annopol, gdzie najczęściej wędkował 35-latek zostały znalezione wędki i inne rzeczy należące do mężczyzny. Rozpoczęto poszukiwania zaginionego. Na miejsce przybyła specjalna grupa straży pożarnej, grupa płetwonurków oraz strażacy ochotnicy z Annopola.

W takcie poszukiwań policjanci zauważyli w wodzie ciało mężczyzny. Niestety nie żył. Wstępne ustalenia wskazują na utonięcie. Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, które pozwoli na wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało na polecenie prokuratora przekazane na sekcję, celem ustalenia przyczyny śmierci.

foto ilustracyjne