Zderzenie przy lewoskręcie. Urzędowska zakorkowała się na dłuższy czas

Na sygnale
Narzędzia
Czcionka

Dwa poważnie uszkodzone samochody to efekt kolizji spowodowanej nieostrożną jazdą, która miała miejsce we wtorek na "Piaskach". Nieupewnienie się o możliwości bezpiecznego wykonania skrętu w lewo to jedna z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych. Tak było i tym razem w Kraśniku na ul. Urzędowskiej. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

We wtorek 17 grudnia w Kraśniku na ul. Urzędowskiej doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierująca toyotą 60-letnia kobieta wykonując skręt z prawego pasa ruchu w lewo na posesję nie upewniła się o możliwości bezpiecznego wykonania tego manewru i zderzyła z jadącym z naprzeciwka seatem.

Na miejsce zdarzenia zostały skierowane służby ratownicze. Na drodze wystąpiły utrudnienia w ruchu. Do czasu ustalenia okoliczności i stanu uczestników droga była nieprzejezdna. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń, wszyscy mieli zapięte pasy, kierujący byli trzeźwi. Z drogi zostały usunięte części rozbitych pojazdów i przywrócony ruch.

Kierująca toyotą za złamanie przepisów drogowych została ukarana mandatem.