Ogłoszenie

Zderzenie przy lewoskręcie. Urzędowska zakorkowała się na dłuższy czas

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dwa poważnie uszkodzone samochody to efekt kolizji spowodowanej nieostrożną jazdą, która miała miejsce we wtorek na "Piaskach". Nieupewnienie się o możliwości bezpiecznego wykonania skrętu w lewo to jedna z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych. Tak było i tym razem w Kraśniku na ul. Urzędowskiej. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

We wtorek 17 grudnia w Kraśniku na ul. Urzędowskiej doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierująca toyotą 60-letnia kobieta wykonując skręt z prawego pasa ruchu w lewo na posesję nie upewniła się o możliwości bezpiecznego wykonania tego manewru i zderzyła z jadącym z naprzeciwka seatem.

Na miejsce zdarzenia zostały skierowane służby ratownicze. Na drodze wystąpiły utrudnienia w ruchu. Do czasu ustalenia okoliczności i stanu uczestników droga była nieprzejezdna. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń, wszyscy mieli zapięte pasy, kierujący byli trzeźwi. Z drogi zostały usunięte części rozbitych pojazdów i przywrócony ruch.

Kierująca toyotą za złamanie przepisów drogowych została ukarana mandatem.

Najnowsze ogłoszenia