Ogłoszenie

Laurka za bezpieczną jazdę, czyli 8 marca z kraśnicką policją

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kolejny raz funkcjonariusze kraśnickiej drogówki prowadzili działania profilaktyczne „Laurka za bezpieczną jazdę”. Od samego rana w niedzielę 8 marca z okazji Święta Kobiet policjanci podczas kontroli drogowych samochodów kierowanych przez panie składali im życzenia oraz wręczali laurki zawierające złote zasady bezpiecznej i kulturalnej jazdy.

W niedzielę 8 marca – z okazji Dnia Kobiet - policjanci z kraśnickiej drogówki od wczesnych godzin porannych zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. W trakcie kontroli pojazdów którymi kierowały kobiety, oprócz składanych życzeń, funkcjonariusze paniom u których kontrola przebiegła bez uwag wręczali specjalne laurki przypominające jak ważne jest przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, kultury jazdy i poszanowania innych uczestników dróg. Panie, które dopuściły się drobnych wykroczeń mogły liczyć na większą wyrozumiałość policjantów w tym dniu.

Była to już kolejna tego typu akcja skierowana do kobiet – kierowców w dniu ich święta, w trosce o bezpieczeństwo ich i innych uczestników ruchu drogowego.

Najnowsze ogłoszenia