Ogłoszenie

Policjanci uratowali kobietę w depresji. Skoczyła do zalewu by popełnić samobójstwo

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dzięki szybkiej interwencji kraśnickich policjantów nie doszło do tragedii. Funkcjonariusze uratowali życie 31-letniej kobiety, która chciała odebrać sobie życie skacząc do zalewu.

W poniedziałek ok. godziny 3.00 w nocy, policjanci z kraśnickiej komendy zostali zaalarmowani przez dyżurnego infolinii dla osób pokrzywdzonych przestępstwem w Nowym Sączu. Był on w kontakcie z osobą, która chciała popełnić samobójstwo. Z informacji przekazanych przez dyżurnego infolinii wynikało, że kobieta jest w głębokiej depresji, zażyła dużą ilość środków farmaceutycznych i zamierzała się utopić. W rozmowie ustalono również, iż znajduje się w okolicach zalewu w Kraśniku.

Natychmiast w to miejsce zostali skierowani policjanci. Gdy sprawdzali teren zalewu zauważyli na grobli kobietę. Zanim dotarli do miejsca gdzie przebywała, wskoczyła ona do wody. Policjanci natychmiast podjęli akcję ratunkową i po chwili wyciągnęli ją na brzeg.

Stan fizyczny i psychiczny kobiety wskazywał, iż wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Została wezwana karetka pogotowia, która przewiozła uratowaną 31-latkę, mieszkankę Kraśnika do szpitala.

W miejscu gdzie została odnaleziona policjanci zabezpieczyli puste opakowania po lekach oraz niedopitą butelkę alkoholu.

Najnowsze ogłoszenia